Loading color scheme

Seznam členů a partnerů
Siniat GmbH
Díky mnohaletým zkušenostem v suché výstavbě jsme se stali specialisty v této oblasti. Neustále vyvíjíme nové produkty a řešení. Svým partnerům nabízíme sádrokartonové desky, cementové desky, prostorové systémy, konstrukce pro stěny, podhledy, střechy, podlahy a také řadu designových prvků a řešení. Naše produkty používají architekti, projektanti, montéři suchých staveb a další řemeslníci. Sledujeme požadavky trhu a snažíme se zlepšovat a inovovat naši nabídku tak, aby bytové domy, školy, nemocnice, kanceláře a další prostory poskytovaly vyšší komfort a bezpečnější.

Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů ve stavebnictví zajišťujeme denně dodávky stovkám specializovaných distributorů a obchodníků stavebních materiálů po celém světě.

Našimi produkty dokážeme pokrýt široké spektrum požadavků suché stavby jako požární ochrana, akustika, design, specifické potřeby prostředí s vysokou vlhkostí, bezpečnost a ochrana majetku, a další. Máme řešení pro různé oblasti života. Podporujeme naše zákazníky prvotřídním technickým servisem, poradenstvím a logistikou.

Svou odbornou kompetencí podpoříme vaše projekty ve fázi přípravy i během realizace. Společně najdeme optimální řešení vašeho projektu tak, abychom dosáhli nejen kvalitního technického řešení, ale i zkrátili dobu výstavby a optimalizovali náklady na stavbu.
IČO: DE111646094
Kategorie: výrobce
Adresa: Kostelecká 879/59, 19000  Praha 9
E-mail: jana.kasparova@etexgroup.com
WWW: www.siniat.cz
Jana Kašparová
Pozice: obchodne-technicke zast. pro ČR
Telefon: 702 177 096
E-mail: jana.kasparova@etexgroup.com