Loading color scheme

PROMASTOP®-IM Cbox 125

PROMASTOP®-IM Cbox 125

Představujeme Vám horkou novinku s názvem PROMASTOP®-IM Cbox 125, která byla vyvinuta s ohledem na moderní přístupy k elektroinstalacím a k požární bezpečnosti v občanské i průmyslové výstavbě.

Číst více
Nové rozšířené možnosti použití: fermacell® Therm25™ je vhodný i do vlhkých místností

Systém podlahového vytápění fermacell® Therm25™ lze použít ve vlhkých místnostech v souladu s požadavky tříd zatížení vlhkostí W0-I (velmi nízké), W1-I (nízké) a W2-I (mírné) podle klasifikace normy DIN 18534. V tomto případě je cementem pojená deska pro vlhké místnosti fermacell® Powerpanel H2O, která se lepí a šroubuje nebo sešívá jako další vrstva nad prvky Therm25™, dodatečně odolná pro třídu zatížení vlhkostí W2-I.

Číst více
KNAUF WHITE ONE - Knauf představuje novou sádrokartonovou desku s nižšími emisemi pro udržitelnost

Pokrok prostě nejde zastavit a štěstí přeje připraveným. To platí ve všech oborech lidské činnosti. Myslet na budoucnost je základ dlouhodobého úspěchu a prosperity. I tak lze vidět v širších souvislostech krok firmy Knauf, která představuje vůbec první desku na trhu, která je vyrobena s ohledem na udržitelnost a ekologicky šetrné řešení. Díky tomu dojde při výrobě ke snížení uhlíkové stopy ve srovnání s běžnými sádrokartonovými deskami.

Číst více
Plánujete akustické podhledy? Využijte aplikaci pro vizualizaci v reálném prostoru

Rigips, přední výrobce materiálů pro suchou výstavbu, přichází s revolučním řešením pro akustické podhledy – unikátní aplikací, která vám umožní jednoduše vizualizovat a simulovat akustický podhled přímo v reálné místnosti. S novou aplikací budete mít možnost během několika minut získat skutečnou představu o tom, jak by vámi zvolené řešení vypadalo, a to včetně možnosti výpočtu základní ceny za materiál.

Číst více