Loading color scheme

Seznam členů a partnerů
Knauf Ceiling Solutions s.r.o.
Dva z nejuznávanějších světových výrobců stropních podhledů spojili své síly, aby nabídli to nejlepší z obou v jedné značce vedoucí na trhu.
S novým harmonizovaným produktovým portfoliem může Knauf Ceiling Solutions nabídnout zákazníkům větší rozmanitost a nekonečné možnosti. Naše řešení, inovátor v udržitelném designu a funkčnosti, umožňují architektům, projektantům, distributorům a dodavatelům zažít větší výběr, více inspirace a více podpory.
V konečném důsledku jsou to naši zákazníci, kdo pomocí našich produktů vytváří dokonalý prostor. Vstupujeme do otevřeného dialogu a nabízíme maximální transparentnost, poskytujeme nejlepší globální zákaznický servis s osobními kontaktními partnery, podporu na místě, efektivní online nástroje a digitální procesy. Snažíme se je inspirovat, nabízet nápady a pomáhat proměňovat jejich vzrušující nápady ve skutečnost.
Jsme poskytovatelé multimateriálů a podtrhujeme to rozdělením našeho harmonizovaného portfolia osvědčených produktových značek do čtyř kategorií: Mineral Solutions, Metal Solutions, Wood & Wood Wool Solutions a System Solutions.
Zvyšujeme naše úsilí aktivně přistupovat k zákazníkům a komunikovat faktory přidané hodnoty naší mentality orientované na služby, kvality poradenství a specializovaného prodeje. Působíme jako klíčový partner mezi architekty, projektanty a montéry.
Jsme průkopníky v oblasti digitalizace a přesnosti a jsme hrdí na naše špičková, nejmodernější výrobní místa a logistickou síť. Naše bezkonkurenční portfolio vždy nastavuje nová měřítka jako hnací síla inovací a nabízí jedinečné produkty pro neustále se vyvíjející trh. Kompletní s technickým know-how a nohama na zemi, abyste mohli dodat vlastní designová řešení.
Udržitelnost naší značky je zdůrazněna certifikacemi, energeticky efektivní výrobou a bezodpadovými procesy. Neseme maximální odpovědnost za životní prostředí, stejně jako za naše jednání směřující k blahu zákazníků a zaměstnanců. Tím, že ztělesňuje to nejlepší ze dvou světů a staví na našich dlouholetých zkušenostech, nastavuje Knauf Ceiling Solutions standard pro bezpečnost, pohodlí, efektivitu a výkon.
IČO: 03595978
Kategorie: výrobce
Adresa: Chlumčanského 497/5, 180 00  Praha 8
E-mail:
WWW:
Petr Fitzner
Pozice: Vedoucí technické kanceláře v ČR
Telefon: 602 227 613
E-mail: petr.fitzner@knauf.com