Loading color scheme

Seznam členů a partnerů
INTESTA CZ s.r.o.
Stavební činnost jsme zahájili pod názvem Ladislav Baštýř - INTESTA v roce 1995. Na přelomu let 2003 až 2004 měníme svoji formu na společnost s ručením omezeným - INTESTA CZ s.r.o.  
V roce 2002 jsme držiteli certifikát EN ISO 9001(9008).
Stavební práce provádíme převážně suchými procesy (sádrokartonovými konstrukcemi). Jsou to kompletní vestavby v podkroví RD, plovoucí sádrokartonové podlahy, přestavitelné příčky, sádrokartonové a minerální kazetové podhledy, bezpečnostní příčky a podhledy, aj. Zpracováváme materiály společností RIGIPS, KNAUF, Fermacell, OWA, Armstrong, Knauf-AMF, ECOPHON … ! Jsou to sádrokartonové, sádrovláknité a minerální hmoty.
    
A proč právě sádrokarton (sádrovláknina) ?  – rychlost realizace, vysoká akustická účinnost, nízká hmotnost a v neposlední řadě, absence mokrých procesů.
S ohledem na požadavky projektu též zajišťujeme požární bezpečnost staveb s využitím systémů Promat, HILTI, Würth.    
Jsme specialisty jak na akustické konstrukce a protihluková opatření, tak i na dodatečné zateplování zevnitř objektů.
Při realizaci půdních vestaveb dodáváme jako držitelé „CERTIFIKÁTU jakosti montáže“, montáž střešních oken VELUX a Rotto.
Vedle těchto činností u nás najdete i prodej kompletního sortimentu a potřeb pro suchou vnitřní výstavbu formou maloobchodního i velkoobchodní prodeje.
Od roku 2016 nabízíme kompletní stavební činnost - provádění stavebních a montážních prací, včetně rodinných domků a ostatních staveb formou "na klíč"

- Navštivte nás, rádi Vám vše vysvětlíme a vypracujeme cenovou nabídku dle vašeho zadání, projektu a požadavků
- Kvalifikace a odbornost našich pracovníků je pravidelně prohlubována formou školení, následných testů a zkoušek Cechem suché výstavby ČR, výrobci a dodavateli jednotlivých komponentů suché vnitřní výstavby a v neposlední řadě Výzkumným ústavem pozemních staveb Praha. Jsme držiteli celé řady oprávnění a certifikátů.
- Naším cílem je seriózní jednání se zákazníky, spolehlivost a udržení vysoké kvality prováděných prací a tím zajištění spokojenosti každého zákazníka
IČO: 26071894
Kategorie: montážní firma
Adresa: Táborská 2177, 397 01  Písek
E-mail: kovarik@intesta.cz
WWW: www.intesta.cz
Jan Kovářík, Ladislav Baštýř
Pozice: jednatelé
Telefon: 382 213 404, 602 434 552
E-mail: kovarik@intesta.cz