Loading color scheme

Seznam členů a partnerů
HCH, spol.s.r.o.
Jsme stabilní stavební a obchodní společnost s mnohaletými zkušenostmi, která byla založena v roce 1995. Postupně jsme si vybudovali portfolio spokojených klientů a spolehlivých partnerů, kteří se na nás znovu obracejí. Díky tomu máme nyní významné postavení na trhu a nespočet úspěšně dokončených projektů. Náš tým se skládá ze zkušených odborníků z oboru stavebnictví, instalatérství, topenářství, vzduchotechniky apod.

Naše společnost je rozdělena na divize:
- komerční vestavby, rekonstrukce, přestavby a modernizace administrativních budov, logistických hal a dalších komerčních prostorů, dále
- divize HSV
- divize TZB

 Ke všem projektům přistupujeme na profesionální úrovni s cílem maximální spokojenosti našich zákazníků do posledního detailu. Klademe především důraz na spolehlivost, preciznost a kvalitu.
Ani otázka životního prostředí nám není lhostejná, proto si, při naší práci, klademe vysoké nároky na ekologickou likvidaci odpadů, recyklaci a využití obnovitelných zdrojů.
Držíme krok s dobou – využíváme moderní technologie a technologické postupy, jsme otevření inovacím a nebojíme se designově individuálním požadavkům našich klientů.
IČO: 63074818
Kategorie: montážní firma
Adresa: Kubelíkova 1189/29, 130 00 Praha 3
E-mail:
WWW: www.hchstavby.cz
Roman Zakopal
Pozice: Jednatel
Telefon: 724 090 910
E-mail: roman@hchstavby.cz