Loading color scheme

Seznam členů a partnerů
Gipsmont spol.s r.o. Chrudim
Firma Gipsmont spol. s r. o. Chrudim je stavební firma, která vznikla v prosinci 1993 a předmětem činnosti dle živnostenského listu je:
- Obchodní činnost - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
- provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování
- projektová činnost ve výstavbě

Firma se postupně od založení v roce 1993 rozrůstala a nyní zaměstnává 24 zaměstnanců z toho 6 pracovníků THP a 25 montérů a stala se v regionu jednou z největších specializovaných firem v oboru montáže sádrokartonových konstrukcí systém KNAUF, minerálních podhledových konstrukcí - systém AMF, OWA, Armstrong a DONN, hliníkových podhledů FESAL, Luxalon, ATENA a lehkých stavebně montážních prací.
Jako firma provádíme jak přímé generální dodávky staveb, tak subdodávky na velkých stavbách např. pro společnosti koncernu VCES, Sostaf s.r.o. Heřmanův Městec, Domec s.r.o. Pardubice, Stavební společnost Chrudim, Goldbeckbau s.r.o. Vrdy, BW-stavitelství s.r.o. Moravany, Kvarta s.r.o. Choceň a řadu dalších firem a investorů. Neopomíjíme ani drobné investory, tj. půdní vestavby na rodinných domcích, rekonstrukce stávajících objektů - podhledy, příčky a drobné akce menšího rozsahu.
Firma GIPSMONT spol. s r. o. Chrudim je členem Cechu sádrokartonářů a má Certifikát na montáž sádrokartonových systémů KNAUF, který je nutný pro provádění montáží protipožárních sádrokartonových konstrukcí.
IČO: 60111631
Kategorie: montážní firma
Adresa: V Tejnecku 175, 537 01  Chrudim
E-mail: gipsmont@gipsmont.cz
WWW: www.gipsmont.cz
Aleš Čermák
Pozice: jednatel
Telefon: 469 623 771
E-mail: