Loading color scheme

Seznam členů a partnerů
Bielskie P.B.P.
Stavební společnost Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organizační složka Kosmonosy - Česká republika v průběhu pětadvacetileté historie svého trvání sehrála významnou klíčovou roli ve vytváření obrazu Mladoboleslavska a může se pochlubit realizací mnoha objektů. Stavíme za použití nejnovějších materiálů a technologií s velkým důrazem na zajištění kvality.
Používáme nejnovější materiál a současné preferované technologie. Vysoce kvalifikovaný kádr odborníků a také bohaté, dobře vybavené zázemí dává záruku vysoké jakosti provedených prací. Bylo zrealizováno mnoho výrobních objektů, v často těžkých podmínkách a za provozu. Podnik se angažoval v budování proekologických projektů - čističky odpadních vod, skládky odpadu a odstranění ekologických zátěží.
Stavíme pro Vás stavby na klíč, novostavby a rekonstrukce bytových domů, realizace průmyslových objektů, rekonstrukce průmyslových objektů za provozu, administrativní budovy, rodinné domy, průmyslové podlahy, demolice všech objektů, ekologické stavby (čističky odpadních vod a odstranění ekologických zátěží).
IČO: 48683396
Kategorie: montážní firma
Adresa: Linhartova 172/14, 293 06  Kosmonosy-Mladá Boleslav
E-mail: bpbp@bpbp.cz
WWW: www.bpbp.cz
Aleksander Świerczek
Pozice: ředitel oddělení
Telefon: 326 735 092
E-mail: bpbp@bpbp.cz