Loading color scheme

Seznam členů a partnerů
ALLEGRO s.r.o
Společnost " A L L E G R O " s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1991 a v oboru vnitřních stavebních konstrukcí patří mezi největší firmy v ČR.  Za dobu své existence společnost zrealizovala přes 2000 staveb převážně v Praze, Ostravě a Plzni, ale i na mnoha dalších místech. Nejčastěji se jedná o administrativní a obchodní centra, banky, obchody a butiky, sklady, rodinné a bytové domy, hotely, divadla, multikina, letiště, metro, nemocnice, plavecké bazény či sportovní haly.
Neustálá inovace stavebních prvků s cílem zlepšování technických vlastností konstrukcí, zejména v oblasti statiky, akustiky, požární odolnosti apod., zaručuje vysokou prosperitu společnosti. Na trh jsou průběžně zaváděny nové výrobky (např. interiérové dveře a zárubně,či inovované hliníkové a ocelové stropní podhledy, které mají též výjimečné akustické vlastnosti docílené zejména novým inovačním způsobem perforace podhledů). Tyto inovované techniky jsou ochráněny užitným vzorem. Zároveň má společnost vytvořené i vlastní specializované výzkumné a vývojové pracoviště.
Společnost vlastní více než 10 let ČSN EN ISO 9001, od roku 2009 ČSN OHSAS 18001, od roku 2010 ČSN EN ISO 14001, Certifikát Cechu sádrokartonářů a řadu dalších certifikátů a užitných vzorů opravňujících k provádění různých specializovaných činností. Za zmínku stojí též 3. místo v soutěži Rigips Trophy 2010 za přednáškový sál Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí.
IČO: 48951862
Kategorie: montážní firma
Adresa: ALLEGRO s.r.o., Školní 1739, 252 28 Černošice
E-mail: kossiovaj@allegro-praha.cz
WWW: www.allegro-praha.cz
Ing. Jitka Kossiová
Pozice: vedoucí marketingu a správy a prokuristka společnosti
Telefon: 251 613 120
E-mail: kossiovaj@allegro-praha.cz