Get Adobe Flash player

Jedním z nejúčinnějších, ale také nejlevnějších prostředků, jak redukovat hluk, je použití akustických sádrokartonových desek KNAUF.  Ty dokáží vyloučit hluk pronikající z místnosti do místnosti (zvuková izolace), ale také výrazně omezit hluk vznikající v místnosti samotné (prostorová akustika). Nový komunikační koncept firmy Knauf pod názvem „ZESILTE TICHO!“ nabízí řešení v podobě konstrukcí suché výstavby, které v oblasti akustiky nabízejí v oblasti stavební akustiky špičkové vlastnosti dalece přesahující požadavky normy.

Speciální mikrostránky  www.zesilteticho.cz  poskytují rychlý přehled akustických desek Knauf a jejich předností. Můžete si sami vyzkoušet, jak jednotlivé typy  sádrokartonových desek Knauf umí zvuk utlumit nebo regulovat. Stránky obsahují i všechny podstatné dokumenty a technické listy produktů a systémů Knauf z oblasti řešení akustiky.

 

 

Na stránkách youtube najdete nová videa, která Vám krátkými i dlouhými filmy jednoduše vysvětlí, jak funguje zvuková izolace nebo prostorová akustika

Zvukovou izolaci v budovách a místnostech účinně a s vyšším komfortem vyřeší konstrukce příček, předsazených stěn a podhledů ze sádrokartonu. Akustické sádrokartonové desky Knauf SILENTBOARD, Knauf DIAMANT a Knauf RED PIANO lze různě kombinovat, volit si šířku profilů a tím docílit takových výsledků zvukových parametrů, které budou přesně vyhovovat představám, požadavkům i cenovým možnostem zákazníků.

Chcete-li svému domu efektivně poskytnout klid, nemusíte používat tlusté zdi. Zvuková izolace je u konstrukcí příček se sádrokartonovými deskami nesrovnatelně lepší než u standardních zdí o stejné tloušťce. Masivní stěnu by bylo třeba zdvojit, aby dosáhla stejných akustických hodnot, jako příčka ze sádrokartonu. Kromě toho se inteligentní konstrukce vyhýbají zvukovým mostům, a tím i přenosu zdrojů hluku.

 

Dokonalý zvuk v každém prostoru

Oblast prostorové akustiky nabízí kombinaci funkčnosti a estetiky v podobě akustických děrovaných sádrokartonových desek Knauf CLEANEO, které při použití na stropě či stěnách dokáží hluk velice účinně pohlcovat a prostor výrazně esteticky zkrášlit.

Více o akustických vlastnostech sádrokartonových desek Knauf  ke stažení zde

Mapa stránek

sledujte nás