Get Adobe Flash player

Rozsah použití konstrukcí Knauf FIREWIN v požární ochraně se neustále rozšiřuje, takže i letošní aktualizovaný Katalog požárních konstrukcí Knauf 2018 přináší řadu novinek v konstrukčních řešeních pro pasivní ochranu stavebních konstrukcí před požárem. Zcela nově jsou uvedeny maximální výšky příček v závislosti na požární odolnosti, požární omítky na bázi sádry (Vermiplaster) a cementu (Sibaterm), konstrukce Vermiboard, vhodné pro obklady karbonových lamel, vzduchotechnického potrubí bez plechu, potrubí pro odvod tepla a kouře a kabelové kanály a doplněny jsou například skladby příček pro kina, nové typy a skladby podhledů s požární odolností apod.

Katalog ke stažení ZDE

 

Pro odborné a technické konzultace kontaktujte Knauf produktového manažera pro požární ochranu – pan Zbyněk Dvořák, Tel.: +420 733 100 509, E-mail: dvorak.zbynek@knauf.cz  nebo využijte Knauf HOT LINE  844 600 600.

Nejlepší ochranou proti požáru je použití stavebních prvků protipožární ochrany. Knauf nabízí kvalitní a účinné produkty či systémy, které chrání konstrukce před působením požáru, nebo jeho rozšířením. Tyto produkty a systémy nesou značku Knauf FIREWIN.

Mapa stránek

sledujte nás