Loading color scheme

Seznam členů a partnerů
ROCKWOOL a.s., divize Rockfon
Přední světová společnost v oblasti akustiky. Každé jednotlivé akustické řešení Rockfon je postaveno tak, aby fungovalo bezchybně a vydrželo po téměř nekonečnou dobu. Projektujeme řešení tak, aby byla pro naše oči stejně krásná, jako jsou příjemná pro náš sluch, a přitom jednoduchá pro montáž i údržbu.

Důvěryhodné vztahy, které jsme si vybudovali s našimi partnery a zákazníky, nám umožňují prosperovat. Tuto důvěru nebereme na lehkou váhu. Inspiruje nás, abychom byli hnací silou vašeho týmu. Abychom se zavázali k vašim cílům. Abychom překonávali vaše očekávání. A vytvářeli váš úspěch.

Snaha o udržitelnost spočívá v srdci našeho výzkumu a vývoje. To je důvod, proč používáme přírodní kámen, trvale snižujeme uhlíkovou stopu a recyklujeme, jelikož jsme součástí oběhové ekonomiky.

Naše inovativní týmy jsou lídrem v oboru s novými konstrukcemi, které nejen krásně vypadají, ale také přidávají hodnotu tím, že filtrují vzduch a odrážejí denní světlo, aby transformovaly lidskou zkušenost - při práci, odpočinku i hře.
IČO: 26165261
Kategorie: výrobce
Adresa: Cihelní 769, 735 31 Bohumín
E-mail:
WWW: www.rockfon.cz

Pozice:
Telefon:
E-mail: