Loading color scheme

Seznam členů a partnerů
KUMAN spol. s r.o.
Společnost KUMAN spol. s r.o. si za dobu své více než 29leté existence vydobyla mezi odběrateli z Karvinska a Ostravska jedno z předních míst na žebříčku nejčastěji oslovovaných stavebních firem. Pro společnost KUMAN spol. s r.o. je trvalým cílem realizace kvalitních staveb různého druhu od přípravy projektu až do předání stavby. To vše samozřejmě za přísného dodržení dohodnutých termínů a bez omezení výsledné kvality.
Nejčastěji zajišťujeme výstavbu formou kompletní stavby na klíč. Jedná se o realizaci celé stavby, při které dodáváme jak projektovou dokumentaci, tak i stavební a technologické části. Naše společnost tak zajišťuje kompletní koordinaci veškerých prací spojených s touto činností. Projektovou dokumentaci zabezpečujeme v kooperaci se specializovanými a ověřenými projekčními firmami.
Soustředíme se také na dodávky dílčích stavebních prací. Jedná se zejména o dodávky stavebních prací pro dodavatele staveb, dodavatele stavebních prací, dodavatele technologií nebo přímo pro jednotlivé odběratele.
IČO: 60779098
Kategorie: montážní firma
Adresa: Slovenská 2933/55, 733 01  Karviná - Hranice
E-mail: stavebnifirma@kuman.cz
WWW: www.kuman.cz
Jan Kubánek
Pozice: jednatel
Telefon: 596 361 410
E-mail: