Loading color scheme

Seznam členů a partnerů
HILTI ČR spol.s.r.o.
Hilti je především kvalita, inovace a přímý kontakt se zákazníky, kterých denně po celém světě proběhne více než čtvrt milionu. S centrálou v lichtenštejnském Schaanu a s více než 30 000 zaměstnanci pomáháme stavebním firmám po celém světě pracovat jednodušeji, rychleji a bezpečněji díky našim technologicky vyspělým produktům, systémům, softwaru a službám.
Naším strategickým cílem je udržitelné zvyšování hodnoty díky vedoucí pozici a odlišení se. Plánování a finanční předvídavost byla jedním z cílů už od založení firmy v roce 1941 bratry Eugenem a Martinem Hilti. Všechny akcie firmy jsou v držení rodinného svěřeneckého fondu Martin Hilti Family Trust, který je zárukou dlouhodobého fungování společnosti. Hilti buduje lepší budoucnost na základě udržitelných a inovativních řešení.
V Hilti víme, že stavebnictví je nebezpečné a plné výzev. Stále proto pracujeme na tom, abychom našli řešení pro rychlejší, snadnější a bezpečnější práci. Provozujeme své vlastní výzkumné a návrhářské laboratoře, s interními specializovanými vědci a techniky. Spolupracujeme se špičkovými technickými univerzitami po celém světě, abychom se podělili o svůj výzkum a posunuli hranice ještě dál. Vyrábíme své vlastní produkty Hilti a provozujeme své vlastní závody v Evropě, Mexiku, USA, Indii a Číně. Spolupracujeme i s externími specializovanými dodavateli, abychom měli jistotu, že vše, co děláme, vyhovuje vždy stejným, velmi vysokým nárokům, jak interně, tak externě.
IČO: 41693132
Kategorie: výrobce
Adresa: Uhříněveská 734, Průhonice
E-mail:
WWW: www.hilti.cz
Ing. Jiří Pícha
Pozice: obchodní ředitel
Telefon: 606 075 419
E-mail: